Marcin radca prawny z 20 letnim doświadczeniem. Szef biura prawnego jednej z największych spółek medialnych (w latach 2006-2011 – spółka publiczna). Członek Rad Nadzorczych spółek z sektorów telekomunikacyjnego oraz branży hazardowej.

Doradca zarządów odpowiedzialny w szczególności za negocjacje w kilkudziesięciu procesach przejęć oraz skomplikowanych transakcjach zbycia spółek. Przez kilkanaście lat zajmował się aktywnie skupowaniem spółek i przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, gdzie był odpowiedzialny za proces negocjacji. Począwszy od warunków biznesowych po prawne i podatkowe zamknięcie transakcji.

Brał udział w rozbudowanych procesach restrukturyzacyjnych oraz pozyskania finansowania o wartości kilku miliardów euro. Był odpowiedzialny za uplasowanie największej na rynku polskim transakcji emisji obligacji spółki prywatnej o 10-cio cyfrowej wartości.  Inicjator i kreator największych konsorcjów bankowych powołanych ad hoc w celu reorganizacji finansowania grupy mediowej. Odpowiedzialny za proces IPO oraz delisting spółek na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jako ekspert w procesach M&A był doradcą udziałowców w procesie zbycia największej polskiej spółki mediowej o 10-cio cyfrowej wartości w roku 2019. Specjalizuje się w eliminacji ryzyk biznesowych oraz wspieraniu trudnych etapów transakcyjnych.

Prywatnie domator, miłośnik piłki nożnej.