Posiada 20 lat doświadczenia w strategicznym zarządzaniu rozwojem firm, ich marek i produktów. Od 2018 roku Partner ds. Inwestycji w Panasiuk & Partners specjalizujący się w ocenie strategicznej spółek poszukujących dokapitalizowania. Założyciel i Prezes Spółki CENTRE łączącej strony inwestycji (buy side i sell side). Zapewnia wsparcie w skalowaniu biznesu, w inwestycjach i obsłudze spółek – obiektów inwestycyjnych.

 

Doradca strategiczny i marketingowy, prowadzący eksperckie programy warsztatowo – szkoleniowe dla zarządów i wyższych kadr menadżerskich z ramienia Firmy Szkoleniowej INSPIRE. W latach 2015 – 2018 wspólnik i vice-CEO RISK Made in Warsaw. Wcześniej członek senior teamu zarządzającego, dyrektor ds. marketingu i produktu coffeeheaven – współtwórca sukcesu tej marki. Pozostałe doświadczenia zdobywała zarządzając marketingiem i PR: NorthFish, Costa Coffee, Timex Polska, Stowarzyszenia Wytwórców Produktów Markowych „ProMarka”.
Specjalizuje się między innymi w ocenie strategicznej firm i siły ich marek, ocenie potencjału rozwoju ich produktów w szczególności z sektorów nowych technologii, mediów, ecommerce, szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, dóbr luksusowych, branży retail, sektora mody.

 

Jako lider brała udział w licznych projektach z zakresu zarządzania zmianą, zwiększenia efektywności, opracowywania i wdrażania strategii biznesowych ukierunkowanych na osiągnięcie silnej pozycji przez firmy i jej produkty.

 

Ukończyła: Wyższą Szkołę Zarządzania, The Polish Open Universtiy – z najwyższym wynikiem na roku, wśród wszystkich kierunków; Studium Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim ze Złotą Odznaką Ekspertów PR, oraz program Zarządzania Biznesem dla kadr zarządzających w ICAN institute (Canadian International Management Institute) przygotowany przez Harvard Business Review.