Posiada przeszło dziewięcioletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz klientów polskich oraz zagranicznych. Pracował kolejno w działach doradztwa podatkowego w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki oraz w wiodących polskich firmach doradztwa podatkowego. Wspierał również jedną z czołowych firm budowlanych jako wewnętrzny doradca podatkowy.

 

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu: 12307).

 

Specjalizuje się w obsłudze transakcji oraz restrukturyzacji, w tym w szczególności w zagadnieniach związanych z fuzjami i przejęciami oraz bieżącą obsługą podatkową przedsiębiorców. W tym zakresie wspierał polskie i międzynarodowe firmy jak również fundusze typu Private Equity. Pracował również dla małych i średnich przedsiębiorców i doradzał klientom indywidualnym.

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jak również Centre for American Law Studies w Levin College of Law University of Florida. W ramach stypendium studiował również w HEC Liege w Belgii. W 2021 roku zdobył tytuł doktora na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim.