Akademia

Dostarczamy dla biznesu i ludzi sukcesu informacje oraz serwis potrzebny do skutecznego działania na rynku globalnym. Prowadząc od 20-lat sprawy klientów w różnych jurysdykcjach zdobywamy praktykę, która może przyspieszyć Twój biznes i oszczędzić cenny czas.

Tu znajdziesz wyselekcjonowane case study klientów i w skondensowany sposób przedstawione regulacje.

Skorzystaj i rozwijaj swoją wiedzę. Zwiększ efekty prowadzonych działań.

GOING GLOBAL – JAK ROZWINĄĆ BIZNES ZA GRANICĄ. KROK PO KROKU

Biznesowy i prawnopodatkowy przewodnik o wyjściu poza Polskę i o organizacji biznesu z uwzględnieniem przepisów polskiego ładu.

Wzrost międzynarodowej ekspansji polskich przedsiębiorstw to jedna z najistotniejszych korzystnych zmian towarzyszących pandemii.

W niniejszym 64-stronnicowym e-booku znajdziecie analizę nowych przepisów podatkowych i sposoby na ekspansję międzynarodową. I choć cała treść jest maksymalnie skondensowana i przedstawiono tylko najważniejsze kwestie, to znajdziecie w nim kluczowe dane potrzebne do planowania wyjścia poza Polskę, z uwzględnieniem kwestii strategicznych, operacyjnych, prawnych i podatkowych.

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK O PODATKACH MIĘDZYNARODOWYCH DLA INWESTORÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW – PROSTO PODANE A B C

Świat zmienia się szybko, z roku na rok coraz szybciej. Wraz z nim globalizuje się biznes. Sposób jego prowadzenia, struktury właścicielskie, wreszcie możliwości inwestycyjne. Powstają wciąż nowe rozwiązania, a stare szybciej odchodzą do lamusa. Podobnie jest z prawem, które reguluje biznes – choć niestety nie jest jednolite dla świata, a przedsiębiorca zobowiązany jest stosować się do zasad, które przy nieumiejętnym zastosowaniu mogą być bardzo dotkliwe. Zatem warto znać podstawy i ogólne zasady działania. Choćby po to, aby przygotować się zawczasu i nie musieć potem płacić dwukrotnie (albo więcej).
W tym celu przygotowaliśmy niniejszy ebook.

Czytaj więcej

Copyrights © 2024 by Panasiuk&Partners. All rights reserved.
Design by NETIVO

Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się na naszą listę mailingową.
Masz pytanie? Zostaw kontakt Oddzwonimy
phone email
x

Formularz

Planuję zmianę rezydencji/przeprowadzkę poza PL
Planuję reorganizację inwestycji
Planuję założenie wehikułu inwestycyjnego